Sinbosen FP10/14/20000Q
- [16.3. 2026]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať
Sinbosen FP10/14/20000Q - 1
Sinbosen FP10/14/20000Q - 2
Sinbosen FP10/14/20000Q - 3
Sinbosen FP10/14/20000Q - 4
Sinbosen FP10/14/20000Q - 5
Sinbosen FP10/14/20000Q - 6
Sinbosen FP10/14/20000Q - 7
Sinbosen FP10/14/20000Q - 8
Sinbosen FP10/14/20000Q - 9
Na predaj nové TD zosilňovače Sinbosen s 3 ročnou zárukou.
Original ONSEMI tranzistormi a Neutrik konektormi!
s VPL Limiterom výkonu! (nepustí vyššiu úroveň signálu na vstupe)
Použité original Siemens 12ks 3300uF 200V +4ks 2200uF kondenzátory!